| File name | 2023/10/22/231022_143630_SM-G781U.jpg |
| File size | 482918 bytes |
| File date | 2023:10:25 18:26:54 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2023:10:22 14:36:30 |
| Resolution | 4000 x 1800 |
| Flash used | No |
| Focal length | 1.7mm (35mm equivalent: 13mm) |
| Exposure time | 0.0083 s (1/120) |
| Aperture | f/2.2 |
| ISO equiv. | 50 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 38d 42m 28.527840s |
| GPS Longitude | W 77d 5m 10.618440s |
| GPS Altitude | 17.00m |
| JPEG Quality | 70 |