| File name | 2023/10/21/231021_074406_SM-G781U.jpg |
| File size | 1233789 bytes |
| File date | 2023:10:25 18:26:07 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2023:10:21 07:44:06 |
| Resolution | 3024 x 4032 |
| Flash used | No |
| Focal length | 5.4mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.0022 s (1/446) |
| Aperture | f/1.8 |
| ISO equiv. | 40 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 38d 53m 20.504039s |
| GPS Longitude | W 77d 1m 59.610720s |
| GPS Altitude | -20.00m |
| JPEG Quality | 70 |