| File name | 2023/09/09/230909_135239_SM-G781U.jpg |
| File size | 889004 bytes |
| File date | 2023:09:10 18:50:37 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2023:09:09 13:52:39 |
| Resolution | 4000 x 3000 |
| Flash used | No |
| Focal length | 1.7mm (35mm equivalent: 13mm) |
| Exposure time | 0.0003 s (1/3707) |
| Aperture | f/2.2 |
| ISO equiv. | 40 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 36d 57m 42.414839s |
| GPS Longitude | W 111d 25m 25.205880s |
| GPS Altitude | 1086.00m |
| JPEG Quality | 70 |