| File name | 2023/09/09/230909_122554_SM-G781U.jpg |
| File size | 1029230 bytes |
| File date | 2023:09:10 18:50:32 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2023:09:09 12:25:54 |
| Resolution | 4032 x 3024 |
| Flash used | No |
| Focal length | 5.4mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.0008 s (1/1321) |
| Aperture | f/1.8 |
| ISO equiv. | 40 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 37d 0m 36.302399s |
| GPS Longitude | W 111d 20m 49.971480s |
| GPS Altitude | 1059.00m |
| JPEG Quality | 70 |