| File name | 2023/09/09/230909_103045_SM-G781U.jpg |
| File size | 1066845 bytes |
| File date | 2023:09:10 18:50:14 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2023:09:09 10:30:45 |
| Resolution | 4032 x 3024 |
| Flash used | No |
| Focal length | 7.1mm (35mm equivalent: 76mm) |
| Digital Zoom | 3.000x |
| Exposure time | 0.0070 s (1/142) |
| Aperture | f/2.4 |
| ISO equiv. | 25 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | spot |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 37d 1m 0.220439s |
| GPS Longitude | W 111d 15m 44.706599s |
| GPS Altitude | 1069.00m |
| JPEG Quality | 70 |