| File name | 2023/09/09/230909_102209_SM-G781U.jpg |
| File size | 766503 bytes |
| File date | 2023:09:10 18:50:01 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2023:09:09 10:22:09 |
| Resolution | 4032 x 3024 |
| Flash used | No |
| Focal length | 5.4mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.0007 s (1/1472) |
| Aperture | f/1.8 |
| ISO equiv. | 40 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 37d 1m 0.244199s |
| GPS Longitude | W 111d 15m 44.474039s |
| GPS Altitude | 1087.00m |
| JPEG Quality | 70 |