| File name | 2023/09/08/230908_084526_SM-G781U.jpg |
| File size | 1032312 bytes |
| File date | 2023:09:10 18:48:58 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2023:09:08 08:45:26 |
| Resolution | 4000 x 3000 |
| Flash used | No |
| Focal length | 1.7mm (35mm equivalent: 13mm) |
| Exposure time | 0.0018 s (1/569) |
| Aperture | f/2.2 |
| ISO equiv. | 40 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 37d 0m 25.817399s |
| GPS Longitude | W 111d 15m 52.650360s |
| GPS Altitude | 1097.00m |
| JPEG Quality | 70 |