| File name | 2023/08/26/230826_164327_SM-G781U.jpg |
| File size | 963258 bytes |
| File date | 2023:09:02 20:20:59 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2023:08:26 16:43:27 |
| Resolution | 4032 x 3024 |
| Flash used | No |
| Focal length | 5.4mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.017 s (1/60) |
| Aperture | f/1.8 |
| ISO equiv. | 200 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 32d 17m 52.8863s |
| GPS Longitude | W 110d 59m 37.8383s |
| GPS Altitude | 668.90m |
| JPEG Quality | 70 |