| File name | 2023/07/23/230723_164238_SM-G781U_1.jpg |
| File size | 2210529 bytes |
| File date | 2023:07:26 19:43:44 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2023:07:23 16:42:38 |
| Resolution | 4032 x 3024 |
| Flash used | No |
| Focal length | 5.4mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.0083 s (1/120) |
| Aperture | f/1.8 |
| ISO equiv. | 50 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 42d 45m 5.414399s |
| GPS Longitude | W 112d 23m 41.383679s |
| JPEG Quality | 70 |