| File name | 2023/07/23/230723_164200_SM-G781U.jpg |
| File size | 1417942 bytes |
| File date | 2023:07:26 19:43:40 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2023:07:23 16:42:00 |
| Resolution | 4032 x 3024 |
| Flash used | No |
| Focal length | 7.1mm (35mm equivalent: 76mm) |
| Digital Zoom | 3.000x |
| Exposure time | 0.017 s (1/60) |
| Aperture | f/2.4 |
| ISO equiv. | 100 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 42d 45m 5.414399s |
| GPS Longitude | W 112d 23m 41.383679s |
| JPEG Quality | 70 |