| File name | 2023/07/13/230713_122546_SM-G781U.jpg |
| File size | 501354 bytes |
| File date | 2023:07:26 19:43:13 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2023:07:13 12:25:46 |
| Resolution | 3648 x 1640 |
| Flash used | No |
| Focal length | 3.7mm (35mm equivalent: 25mm) |
| Exposure time | 0.0011 s (1/952) |
| Aperture | f/2.2 |
| ISO equiv. | 32 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 43d 15m 48.406319s |
| GPS Longitude | W 111d 47m 33.873359s |
| GPS Altitude | 1881.00m |
| JPEG Quality | 70 |