| File name | 2023/06/27/230627_104839_SM-G781U.jpg |
| File size | 2421526 bytes |
| File date | 2023:06:28 19:04:17 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2023:06:27 10:48:39 |
| Resolution | 4032 x 3024 |
| Flash used | No |
| Focal length | 7.1mm (35mm equivalent: 76mm) |
| Digital Zoom | 3.000x |
| Exposure time | 0.0010 s (1/1047) |
| Aperture | f/2.4 |
| ISO equiv. | 25 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 40d 29m 4.947720s |
| GPS Longitude | W 111d 44m 54.528720s |
| GPS Altitude | 1753.00m |
| JPEG Quality | 70 |