| File name | 2023/06/27/230627_094857_SM-G781U.jpg |
| File size | 2547985 bytes |
| File date | 2023:06:28 19:04:00 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2023:06:27 09:48:57 |
| Resolution | 4000 x 3000 |
| Flash used | No |
| Focal length | 1.7mm (35mm equivalent: 13mm) |
| Exposure time | 0.0083 s (1/120) |
| Aperture | f/2.2 |
| ISO equiv. | 80 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 40d 29m 49.931520s |
| GPS Longitude | W 111d 43m 34.978079s |
| GPS Altitude | 2165.00m |
| JPEG Quality | 70 |