| File name | 2023/06/27/230627_081740_SM-G781U.jpg |
| File size | 2492534 bytes |
| File date | 2023:06:28 19:02:53 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2023:06:27 08:17:40 |
| Resolution | 4032 x 3024 |
| Flash used | No |
| Focal length | 5.4mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.017 s (1/60) |
| Aperture | f/1.8 |
| ISO equiv. | 200 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 40d 25m 3.927720s |
| GPS Longitude | W 111d 49m 46.094159s |
| JPEG Quality | 70 |