| File name | 2023/06/26/230626_150747_SM-G781U.jpg |
| File size | 1408968 bytes |
| File date | 2023:06:28 19:02:33 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2023:06:26 15:07:47 |
| Resolution | 4032 x 3024 |
| Flash used | No |
| Focal length | 7.1mm (35mm equivalent: 76mm) |
| Digital Zoom | 3.000x |
| Exposure time | 0.0003 s (1/2890) |
| Aperture | f/2.4 |
| ISO equiv. | 25 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 39d 57m 49.784040s |
| GPS Longitude | W 111d 49m 12.360719s |
| GPS Altitude | 1498.00m |
| JPEG Quality | 70 |