| File name | 2023/06/01/230601_170054_SM-G781U.jpg |
| File size | 721983 bytes |
| File date | 2023:06:05 19:55:09 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2023:06:01 17:00:54 |
| Resolution | 4032 x 3024 |
| Flash used | No |
| Focal length | 5.4mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.0083 s (1/120) |
| Aperture | f/1.8 |
| ISO equiv. | 250 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 36d 2m 37.462920s |
| GPS Longitude | W 115d 2m 0.271680s |
| GPS Altitude | 532.00m |
| JPEG Quality | 70 |