| File name | 2023/05/30/230530_182109_SM-G781U.jpg |
| File size | 1147872 bytes |
| File date | 2023:06:05 19:54:52 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2023:05:30 18:21:09 |
| Resolution | 4032 x 1816 |
| Flash used | No |
| Focal length | 5.4mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.017 s (1/60) |
| Aperture | f/1.8 |
| ISO equiv. | 250 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 42d 51m 46.9908s |
| GPS Longitude | W 112d 25m 33.2651s |
| GPS Altitude | 0.00m |
| JPEG Quality | 70 |