| File name | 2023/05/21/230521_182628_SM-G781U.jpg |
| File size | 1064017 bytes |
| File date | 2023:05:22 20:54:57 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2023:05:21 18:26:28 |
| Resolution | 4032 x 2268 |
| Flash used | No |
| Focal length | 5.4mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.025 s (1/40) |
| Aperture | f/1.8 |
| ISO equiv. | 400 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 36d 2m 33.2160s |
| GPS Longitude | W 115d 2m 27.0240s |
| GPS Altitude | 537.60m |
| JPEG Quality | 70 |