| File name | 2023/05/18/230518_192315_SM-G781U.jpg |
| File size | 819824 bytes |
| File date | 2023:05:22 20:52:30 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2023:05:18 19:23:15 |
| Resolution | 4000 x 1800 |
| Flash used | No |
| Focal length | 1.7mm (35mm equivalent: 13mm) |
| Exposure time | 0.017 s (1/60) |
| Aperture | f/2.2 |
| ISO equiv. | 125 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 31d 49m 57.411479s |
| GPS Longitude | W 106d 32m 3.118199s |
| GPS Altitude | 1211.00m |
| JPEG Quality | 70 |