| File name | 2023/02/18/230218_165826_SM-G781U.jpg |
| File size | 1601342 bytes |
| File date | 2023:02:20 19:46:07 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2023:02:18 16:58:26 |
| Resolution | 3024 x 4032 |
| Flash used | No |
| Focal length | 7.1mm (35mm equivalent: 76mm) |
| Digital Zoom | 3.000x |
| Exposure time | 0.017 s (1/60) |
| Aperture | f/2.4 |
| ISO equiv. | 320 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 42d 53m 23.793719s |
| GPS Longitude | W 112d 27m 6.857640s |
| GPS Altitude | 1351.00m |
| JPEG Quality | 70 |