| File name | 2022/11/06/221106_155858_SM-G781U.jpg |
| File size | 779612 bytes |
| File date | 2022:11:16 20:01:44 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2022:11:06 15:58:58 |
| Resolution | 4000 x 1800 |
| Flash used | No |
| Focal length | 1.7mm (35mm equivalent: 13mm) |
| Exposure time | 0.0041 s (1/245) |
| Aperture | f/2.2 |
| ISO equiv. | 40 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 48d 52m 25.892759s |
| GPS Longitude | E 2d 17m 42.993240s |
| GPS Altitude | 140.00m |
| JPEG Quality | 70 |