| File name | 2022/11/05/221105_132139_SM-G781U.jpg |
| File size | 732920 bytes |
| File date | 2022:11:16 20:01:27 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2022:11:05 13:21:39 |
| Resolution | 4032 x 1816 |
| Flash used | No |
| Focal length | 7.1mm (35mm equivalent: 76mm) |
| Digital Zoom | 3.000x |
| Exposure time | 0.0041 s (1/245) |
| Aperture | f/2.4 |
| ISO equiv. | 25 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | spot |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 48d 48m 21.099239s |
| GPS Longitude | E 2d 6m 58.056839s |
| GPS Altitude | 164.00m |
| JPEG Quality | 70 |