| File name | 2022/11/05/221105_130746_SM-G781U.jpg |
| File size | 1371308 bytes |
| File date | 2022:11:16 20:01:22 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2022:11:05 13:07:46 |
| Resolution | 4032 x 3024 |
| Flash used | No |
| Focal length | 7.1mm (35mm equivalent: 76mm) |
| Digital Zoom | 3.000x |
| Exposure time | 0.0018 s (1/544) |
| Aperture | f/2.4 |
| ISO equiv. | 25 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 48d 48m 5.936759s |
| GPS Longitude | E 2d 7m 3.781919s |
| GPS Altitude | 180.00m |
| JPEG Quality | 70 |