| File name | 2022/11/05/221105_130323_SM-G781U.jpg |
| File size | 1348159 bytes |
| File date | 2022:11:16 20:01:20 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2022:11:05 13:03:23 |
| Resolution | 4032 x 1816 |
| Flash used | No |
| Focal length | 5.4mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.0009 s (1/1058) |
| Aperture | f/1.8 |
| ISO equiv. | 40 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 48d 48m 5.974920s |
| GPS Longitude | E 2d 7m 10.460999s |
| GPS Altitude | 183.00m |
| JPEG Quality | 70 |