| File name | 2022/11/05/221105_125927_SM-G781U.jpg |
| File size | 1172691 bytes |
| File date | 2022:11:16 20:01:18 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2022:11:05 12:59:27 |
| Resolution | 4032 x 1816 |
| Flash used | No |
| Focal length | 5.4mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.0016 s (1/616) |
| Aperture | f/1.8 |
| ISO equiv. | 40 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 48d 48m 10.887479s |
| GPS Longitude | E 2d 7m 10.898759s |
| GPS Altitude | 210.00m |
| JPEG Quality | 70 |