| File name | 2022/10/14/221014_122956_SM-G781U.jpg |
| File size | 907030 bytes |
| File date | 2022:10:15 21:37:38 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2022:10:14 12:29:56 |
| Resolution | 4000 x 2256 |
| Flash used | No |
| Focal length | 1.7mm (35mm equivalent: 13mm) |
| Exposure time | 0.0005 s (1/1854) |
| Aperture | f/2.2 |
| ISO equiv. | 40 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 44d 27m 34.264440s |
| GPS Longitude | W 110d 49m 43.343760s |
| GPS Altitude | 2224.00m |
| JPEG Quality | 70 |