| File name | 2022/09/22/220922_115336_SM-G781U.jpg |
| File size | 1479632 bytes |
| File date | 2022:09:25 13:30:23 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2022:09:22 11:53:36 |
| Resolution | 1808 x 4032 |
| Flash used | No |
| Focal length | 5.4mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.0083 s (1/120) |
| Aperture | f/1.8 |
| ISO equiv. | 50 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 42d 51m 46.597320s |
| GPS Longitude | W 112d 25m 33.281040s |
| GPS Altitude | 1381.00m |
| JPEG Quality | 70 |