| File name | 2022/09/03/220903_101432_SM-G781U.jpg |
| File size | 185842 bytes |
| File date | 2022:09:04 19:29:15 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2022:09:03 10:14:32 |
| Resolution | 4032 x 1816 |
| Flash used | No |
| Focal length | 5.4mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.0083 s (1/120) |
| Aperture | f/1.8 |
| ISO equiv. | 80 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 39d 57m 49.926599s |
| GPS Longitude | W 111d 49m 12.679320s |
| GPS Altitude | 1513.00m |
| JPEG Quality | 70 |