| File name | 2022/08/12/220812_130331_SM-G781U.jpg |
| File size | 1250914 bytes |
| File date | 2022:08:16 09:28:51 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2022:08:12 13:03:31 |
| Resolution | 3648 x 2736 |
| Flash used | No |
| Focal length | 3.7mm (35mm equivalent: 25mm) |
| Exposure time | 0.0012 s (1/843) |
| Aperture | f/2.2 |
| ISO equiv. | 32 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 42d 54m 52.453440s |
| GPS Longitude | W 112d 24m 22.649040s |
| GPS Altitude | 1516.00m |
| JPEG Quality | 70 |