| File name | 2022/07/04/220704_082433_SM-G781U.jpg |
| File size | 3243019 bytes |
| File date | 2022:07:15 21:21:46 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2022:07:04 08:24:33 |
| Resolution | 4032 x 3024 |
| Flash used | No |
| Focal length | 5.4mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.0014 s (1/694) |
| Aperture | f/1.8 |
| ISO equiv. | 40 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 42d 45m 57.617279s |
| GPS Longitude | W 112d 27m 42.941520s |
| GPS Altitude | 2112.00m |
| JPEG Quality | 70 |