| File name | 2022/06/21/220621_160342_SM-G781U.jpg |
| File size | 1563706 bytes |
| File date | 2022:06:21 19:21:59 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2022:06:21 16:03:42 |
| Resolution | 4032 x 3024 |
| Flash used | No |
| Focal length | 7.1mm (35mm equivalent: 76mm) |
| Digital Zoom | 3.000x |
| Exposure time | 0.0021 s (1/471) |
| Aperture | f/2.4 |
| ISO equiv. | 25 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 40d 59m 5.952480s |
| GPS Longitude | W 111d 53m 35.589120s |
| GPS Altitude | 1287.00m |
| JPEG Quality | 70 |