| File name | 2022/06/21/220621_133238_SM-G781U.jpg |
| File size | 1375855 bytes |
| File date | 2022:06:21 19:21:40 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2022:06:21 13:32:38 |
| Resolution | 4032 x 3024 |
| Flash used | No |
| Focal length | 5.4mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.0083 s (1/120) |
| Aperture | f/1.8 |
| ISO equiv. | 200 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 40d 59m 3.972479s |
| GPS Longitude | W 111d 53m 24.786239s |
| GPS Altitude | 1229.00m |
| JPEG Quality | 70 |