| File name | 2022/06/21/220621_095441_SM-G781U.jpg |
| File size | 1539043 bytes |
| File date | 2022:06:21 19:20:47 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2022:06:21 09:54:41 |
| Resolution | 3024 x 4032 |
| Flash used | No |
| Focal length | 5.4mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.0003 s (1/3026) |
| Aperture | f/1.8 |
| ISO equiv. | 40 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 40d 59m 8.562120s |
| GPS Longitude | W 111d 53m 41.697960s |
| GPS Altitude | 1276.00m |
| JPEG Quality | 70 |