| File name | 2022/06/13/220613_135348_SM-G781U.jpg |
| File size | 2552255 bytes |
| File date | 2022:06:13 20:34:30 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2022:06:13 13:53:48 |
| Resolution | 4000 x 3000 |
| Flash used | No |
| Focal length | 1.7mm (35mm equivalent: 13mm) |
| Exposure time | 0.0010 s (1/1005) |
| Aperture | f/2.2 |
| ISO equiv. | 40 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 43d 10m 7.329000s |
| GPS Longitude | W 112d 35m 8.385360s |
| GPS Altitude | 1353.00m |
| JPEG Quality | 80 |