| File name | 2022/06/12/220612_151720_SM-G781U.jpg |
| File size | 4174256 bytes |
| File date | 2022:06:12 14:17:21 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2022:06:12 15:17:20 |
| Resolution | 4032 x 3024 |
| Flash used | No |
| Focal length | 5.4mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.042 s (1/24) |
| Aperture | f/1.8 |
| ISO equiv. | 1250 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 42d 51m 46.4940s |
| GPS Longitude | W 112d 25m 33.2003s |
| GPS Altitude | 1429.63m |
| JPEG Quality | 95 |