| File name | 2022/03/01/220301_114720_SM-G960U.jpg |
| File size | 3880818 bytes |
| File date | 2022:03:01 12:47:20 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G960U |
| Date/Time | 2022:03:01 11:47:20 |
| Resolution | 4032 x 3024 |
| Flash used | No |
| Focal length | 4.3mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.017 s (1/60) |
| Aperture | f/1.5 |
| ISO equiv. | 640 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 33d 48m 27.0215s |
| GPS Longitude | W 117d 55m 2.2367s |
| GPS Altitude | 7.40m |
| JPEG Quality | 96 |