| File name | 2021/12/17/211217_150615_SM-G960U.jpg |
| File size | 1145629 bytes |
| File date | 2021:12:17 15:06:16 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G960U |
| Date/Time | 2021:12:17 15:06:15 |
| Resolution | 1980 x 2640 |
| Flash used | No |
| Focal length | 2.9mm (35mm equivalent: 25mm) |
| Exposure time | 0.0011 s (1/941) |
| Aperture | f/1.7 |
| ISO equiv. | 40 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 39d 58m 9.136559s |
| GPS Longitude | W 111d 49m 21.883799s |
| JPEG Quality | 95 |