| File name | 2021/05/18/210518_202359_SM-G960U.jpg |
| File size | 3825971 bytes |
| File date | 2021:05:18 19:23:58 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G960U |
| Date/Time | 2021:05:18 20:23:59 |
| Resolution | 3024 x 4032 |
| Flash used | No |
| Focal length | 4.3mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.083 s (1/12) |
| Aperture | f/1.5 |
| ISO equiv. | 250 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 39d 58m 8.6987s |
| GPS Longitude | W 111d 49m 22.1087s |
| GPS Altitude | 1526.35m |
| JPEG Quality | 96 |