| File name | 2021/01/18/210118_112732_SM-G960U.jpg |
| File size | 3640592 bytes |
| File date | 2021:01:18 11:27:32 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G960U |
| Date/Time | 2021:01:18 11:27:32 |
| Resolution | 3024 x 4032 |
| Flash used | No |
| Focal length | 4.3mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.017 s (1/60) |
| Aperture | f/1.5 |
| ISO equiv. | 320 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 43d 48m 59.6807s |
| GPS Longitude | W 111d 47m 45.4020s |
| GPS Altitude | 1445.31m |
| JPEG Quality | 96 |