| File name | 2020/10/31/201031_075003_SM-G960U.jpg |
| File size | 1804730 bytes |
| File date | 2020:10:31 06:50:02 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G960U |
| Date/Time | 2020:10:31 07:50:03 |
| Resolution | 1440 x 2560 |
| Flash used | No |
| Focal length | 4.3mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.029 s (1/34) |
| Aperture | f/2.4 |
| ISO equiv. | 250 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 40d 14m 41.9459s |
| GPS Longitude | W 111d 37m 38.0927s |
| GPS Altitude | 1549.98m |
| JPEG Quality | 96 |