| File name | 2015/11/26/151126_173225_Lumia640LTE.jpg |
| File size | 392317 bytes |
| File date | 2015:11:26 17:32:28 |
| Camera make | Microsoft |
| Camera model | Lumia 640 LTE |
| Date/Time | 2015:11:26 17:32:25 |
| Resolution | 1280 x 720 |
| Flash used | No |
| Focal length | 1.5mm (35mm equivalent: 30mm) |
| Exposure time | 0.076 s (1/13) |
| Aperture | f/2.4 |
| ISO equiv. | 500 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | average |
| GPS Latitude | N 40d 38m 55.21199s |
| GPS Longitude | W 73d 46m 59.01599s |
| JPEG Quality | 95 |