| File name | 2015/11/24/151124_124022_Lumia640LTE.jpg |
| File size | 1551728 bytes |
| File date | 2015:11:24 12:40:28 |
| Camera make | Microsoft |
| Camera model | Lumia 640 LTE |
| Date/Time | 2015:11:24 12:40:22 |
| Resolution | 3264 x 1840 |
| Flash used | No |
| Focal length | 3.0mm (35mm equivalent: 30mm) |
| Exposure time | 0.0012 s (1/801) |
| Aperture | f/2.2 |
| ISO equiv. | 64 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | average |
| GPS Latitude | N 41d 57m 35.509s |
| GPS Longitude | W 70d 39m 43.764s |
| GPS Altitude | 56.50m |
| JPEG Quality | 95 |