| File name | 2015/11/20/151120_103626_Lumia640LTE.jpg |
| File size | 1576022 bytes |
| File date | 2015:11:20 10:36:30 |
| Camera make | Microsoft |
| Camera model | Lumia 640 LTE |
| Date/Time | 2015:11:20 10:36:26 |
| Resolution | 3264 x 1840 |
| Flash used | No |
| Focal length | 3.0mm (35mm equivalent: 30mm) |
| Exposure time | 0.0003 s (1/2985) |
| Aperture | f/2.2 |
| ISO equiv. | 64 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | average |
| GPS Latitude | N 40d 44m 53.86455s |
| GPS Longitude | W 73d 59m 9.35162s |
| JPEG Quality | 95 |