| File name | 2015/11/20/151120_000334_Lumia640LTE.jpg |
| File size | 366794 bytes |
| File date | 2015:11:20 00:03:36 |
| Camera make | Microsoft |
| Camera model | Lumia 640 LTE |
| Date/Time | 2015:11:20 00:03:34 |
| Resolution | 1280 x 720 |
| Flash used | No |
| Focal length | 1.5mm (35mm equivalent: 30mm) |
| Exposure time | 0.041 s (1/24) |
| Aperture | f/2.4 |
| ISO equiv. | 400 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | average |
| GPS Latitude | N 40d 47m 19.135s |
| GPS Longitude | W 111d 58m 52.009s |
| GPS Altitude | 1437.00m |
| JPEG Quality | 95 |